Skip to content

Często zadawane pytania

Zależy od typu detergentu, który chcesz użyć:

  • Jeśli wolisz detergenty w płynie, napełnij urządzenie pomiarowe do 35 ml dla standardowych ładunków (4/5 kg) i umieść w bębnie. W przypadku dużych obciążeń (6-8 kg) należy użyć 52 ml (1-1 / 2 kapsułki), w obszarach z twardą wodą lub w przypadku silnego zabrudzenia.
  • Jeśli wolisz kapsułki Surf, po prostu włóż jedną kapsułkę z tyłu bębna!
  • Jeśli lubisz używać proszku, odmierz odpowiednią ilość miarką i wlej bezpośrednio do szuflady dozującej.

Bio detergenty do prania zawierają enzymy, które są bardzo skuteczne w walce z brudem i plamami - nawet w niższych temperaturach. Nie bio-detergent do prania nie zawiera tych enzymów, dlatego może nie usuwać niektórych plam tak skutecznie.

Surf nadaje się do większości kolorowych ubrań; jednak niektóre kolory są podatne na blaknięcie. Powinno to być oznaczone symbolem „nie wybielać” na etykiecie z materiałami pielęgnacyjnymi. Niektóre odcienie pastelowe są również podatne na subtelne zmiany kolorów podczas prania w produktach zawierających rozjaśniacze optyczne. W razie wątpliwości należy użyć specjalistycznego produktu kolorowego, takiego jak Surf Vibrant Color lub Persil Color.

Kapsułki można stosować zarówno do kolorów, jak i białych ubrań. Barwnik, który nadaje kolor naszym kapsułkom, jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie i nie wpływa na kolor prania.

Plamki są tylko po to, aby Surf był jeszcze bardziej zabawny i kolorowy. Mają ten sam wspaniały zapach i moc czyszczenia, co Surf Bright White Proszek do prania. I nie martw się, barwniki plamkowe są całkowicie rozpuszczalne w wodzie i nie plamią twoich ubrań.

Proszek zawiera pewne środki wybielające, które są używane do wybielania kolorowych plam w procesie czyszczenia. Płyny nie zawierają wybielaczy i są bardziej odpowiednie do prania kolorów, utrzymując kolor na dłużej - chociaż jak w przypadku każdego detergentu, po wielu praniach niektóre kolory mogą blaknąć.

Niestety nie możemy nic z tym zrobić. Cena produktów Surf zależy od decyzji poszczególnych sklepów.

Jedną z najlepszych rzeczy w Surf jest fantastyczna moc czyszczenia, uzyskiwana dzięki enzymom w naszej formule biologicznej. Gdybyśmy je usunęli, naprawdę zauważyłbyś różnicę. A ludzie, którzy kupują Surf specjalnie dla czystych, świeżych rezultatów, nie byliby bardzo zadowoleni!

Niestety detergenty nie pachną dobrze bez perfum. Ponadto większość osób, które kupują Surf, kupuje go, ponieważ uwielbia sposób, w jaki zostawia ubrania tak świeżo pachnące.

Jeśli nie jesteś zadowolony z zapachu właśnie kupionego detergentu, możesz nadać mu dodatkowy obrót, aby spróbować zmniejszyć zapach detergentu. Chociaż mamy nadzieję, że spodoba ci się zapach, który ma do zaoferowania Surf.

Automatyczne pralki są zaprojektowane do szybkiego rozpuszczania proszku do prania w wodzie - dzięki czemu może on zacząć działać tak szybko, jak to możliwe, bez pozostawiania resztek. Jednak czynniki, takie jak wielkość ładunku prania, poziom i ciśnienie wody wpływającej do pralki oraz długość cyklu prania mogą mieć wpływ.

Niektóre maszyny zaczynają od napełnienia wodą, przesunięcia prania w bębnie, a następnie czekania, aż woda osiągnie odpowiednią temperaturę prania. Na tym etapie proszek może zostać uwięziony w praniu, co uniemożliwia jego prawidłowe rozpuszczenie.

Ilość składnika aromatyzującego, który mamy w naszych produktach do prania, jest bardzo mała w porównaniu z ilością składnika w perfumach. Dlatego siła perfum zapach ubrań nie będzie tłumił zapachu Twoich perfum ani sprayu do ciała.

Surf z olejkami eterycznymi został opracowany jako detergent do prania o doskonałym zapachu, sprawiając, że ubrania są czyste i świeże. Olejki eteryczne wzmacniają zapach, ale nie mają bezpośredniego wpływu na twoje emocje.

The addition of essential oils to the perfume ingredient of Surf is to enhance the fragrance of the product; this has no effect on the cleaning ingredients of the detergent. Surf with essential oils has been tested in our laboratories to ensure we provide optimum cleaning power.