przejdź do treści
 1. Strona Główna/
 2. Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

 • Czy Wkładam Produkt Do Szuflady Dozującej, Czy Do Bębna?

  Zależy od typu detergentu, który chcesz użyć:

  • Jeśli wolisz detergenty w płynie, napełnij urządzenie pomiarowe do 35 ml dla standardowych ładunków (4/5 kg) i umieść w bębnie. W przypadku dużych obciążeń (6-8 kg) należy użyć 52 ml (1-1 / 2 kapsułki), w obszarach z twardą wodą lub w przypadku silnego zabrudzenia.

  • Jeśli wolisz kapsułki Surf, po prostu włóż jedną kapsułkę z tyłu bębna!

  • Jeśli lubisz używać proszku, odmierz odpowiednią ilość miarką i wlej bezpośrednio do szuflady dozującej.

 • Czym Charakteryzują Się Produkty Bio?

  Bio detergenty do prania zawierają enzymy, które są bardzo skuteczne w walce z brudem i plamami - nawet w niższych temperaturach. Nie bio-detergent do prania nie zawiera tych enzymów, dlatego może nie usuwać niektórych plam tak skutecznie.

 • Czy Surf Jest Przystosowany Do Prania Wszystkich Kolorów?

  Surf nadaje się do większości kolorowych ubrań; jednak niektóre kolory są podatne na blaknięcie. Powinno to być oznaczone symbolem „nie wybielać” na etykiecie z materiałami pielęgnacyjnymi. Niektóre odcienie pastelowe są również podatne na subtelne zmiany kolorów podczas prania w produktach zawierających rozjaśniacze optyczne. W razie wątpliwości należy użyć specjalistycznego produktu kolorowego, takiego jak Surf Vibrant Color lub Persil Color.

 • Czy Mogę Używać Kapsułek Do Prania Białych Ubrań?

  Kapsułki można stosować zarówno do kolorów, jak i białych ubrań. Barwnik, który nadaje kolor naszym kapsułkom, jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie i nie wpływa na kolor prania.

 • Czemu W Proszku Do Prania Znajdują Się Cętki?

  Plamki są tylko po to, aby Surf był jeszcze bardziej zabawny i kolorowy. Mają ten sam wspaniały zapach i moc czyszczenia, co Surf Bright White Proszek do prania. I nie martw się, barwniki plamkowe są całkowicie rozpuszczalne w wodzie i nie plamią twoich ubrań.

 • Czy Produkty Surf Mogą Przypadkowo Wybielić Moje Ubrania?

  Proszek zawiera pewne środki wybielające, które są używane do wybielania kolorowych plam w procesie czyszczenia. Płyny nie zawierają wybielaczy i są bardziej odpowiednie do prania kolorów, utrzymując kolor na dłużej - chociaż jak w przypadku każdego detergentu, po wielu praniach niektóre kolory mogą blaknąć.

 • Dlaczego Cena Produktów Czasami Różni Się W Zależności Od Sprzedawcy?

  Niestety nie możemy nic z tym zrobić. Cena produktów Surf zależy od decyzji poszczególnych sklepów.

 • Dlaczego Nie Ma Niebiologicznych Produktów Surf?

  Jedną z najlepszych rzeczy w Surf jest fantastyczna moc czyszczenia, uzyskiwana dzięki enzymom w naszej formule biologicznej. Gdybyśmy je usunęli, naprawdę zauważyłbyś różnicę. A ludzie, którzy kupują Surf specjalnie dla czystych, świeżych rezultatów, nie byliby bardzo zadowoleni!

 • Dlaczego Nie Surf Nie Posiada Produktów Bezzapachowych?

  Niestety detergenty nie pachną dobrze bez perfum. Ponadto większość osób, które kupują Surf, kupuje go, ponieważ uwielbia sposób, w jaki zostawia ubrania tak świeżo pachnące.

 • Czy Będę W Stanie Zmyć Zapach Jeśli Nie Będzi Mi Się Podobał?

  Jeśli nie jesteś zadowolony z zapachu właśnie kupionego detergentu, możesz nadać mu dodatkowy obrót, aby spróbować zmniejszyć zapach detergentu. Chociaż mamy nadzieję, że spodoba ci się zapach, który ma do zaoferowania Surf.

 • Co Zrobić Gdy Na Ubraniach Zostały Resztki Proszku?

  Automatyczne pralki są zaprojektowane do szybkiego rozpuszczania proszku do prania w wodzie - dzięki czemu może on zacząć działać tak szybko, jak to możliwe, bez pozostawiania resztek. Jednak czynniki, takie jak wielkość ładunku prania, poziom i ciśnienie wody wpływającej do pralki oraz długość cyklu prania mogą mieć wpływ. Niektóre maszyny zaczynają od napełnienia wodą, przesunięcia prania w bębnie, a następnie czekania, aż woda osiągnie odpowiednią temperaturę prania. Na tym etapie proszek może zostać uwięziony w praniu, co uniemożliwia jego prawidłowe rozpuszczenie.

 • Czy Zapach Surf Może Być Silniejszy Niż Moje Perfumy?

  Ilość składnika aromatyzującego, który mamy w naszych produktach do prania, jest bardzo mała w porównaniu z ilością składnika w perfumach. Dlatego siła perfum zapach ubrań nie będzie tłumił zapachu Twoich perfum ani sprayu do ciała.

 • Czy Olejki Eteryczne Naprawdę Wpłyną Na Moje Samopoczucie?

  Surf z olejkami eterycznymi został opracowany jako detergent do prania o doskonałym zapachu, sprawiając, że ubrania są czyste i świeże. Olejki eteryczne wzmacniają zapach, ale nie mają bezpośredniego wpływu na twoje emocje.

 • Czy Obecność Olejków Eterycznych Zmniejsza Skuteczność Odplamiacza?

  The addition of essential oils to the perfume ingredient of Surf is to enhance the fragrance of the product; this has no effect on the cleaning ingredients of the detergent. Surf with essential oils has been tested in our laboratories to ensure we provide optimum cleaning power.