Skip to content
surf przepis na udane pranie

Przepis na udane pranie według milenialsów

 

Nauczeni podążać za marzeniami milenialsi przewartościowali swoje priorytety, spychając na dalszy plan obowiązki domowe – takie jak pranie – żeby zyskać więcej miejsca na pracę, naukę, życie rodzinne i pasje. Niezależnie od tego czy wychowują dzieci, studiują, czy koncentrują się na karierze zawodowej, zawsze towarzyszy im presja czasu. Dlatego tak bardzo cenią rozwiązania, które pomagają go oszczędzać. Milenialsi i rodzice małych dzieci preferują również produkty, które wyróżniają się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Mając to na uwadze, przedstawiamy kilka praktycznych wskazówek, które pozwolą poradzić sobie z praniem szybko i bez zbędnych wydatków.

 

Jak szybko uporać się z praniem

Sprawna organizacja prania pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, który możesz przeznaczyć na rzeczy naprawdę ważne. Wypróbuj nasze sposoby na zaoszczędzenie czasu:

 • Załaduj pralkę do pełna:
  Zamiast uruchamiać pralkę kilka razy z połową wkładu, poczekaj, aż uzbiera się cały kosz brudnych ubrań i dopiero wtedy zrób pranie. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz sporo czasu, ale również wyświadczysz niemałą przysługę środowisku.
 • Poświęć na pranie jeden konkretny dzień:
  Pranie najlepiej załatwić „za jednym zamachem”, zwłaszcza gdy masz akurat trochę wolnego czasu do dyspozycji. Załaduj pralkę do pełna, załącz i zajmij się innymi sprawami. Gdy skończy prać, nastaw następne pranie.
 • Korzystaj z krótszych programów:
  Jeśli ubrania nie są bardzo zabrudzone, w większości przypadków krótsze cykle prania będą równie skuteczne. Sięgnij po płyn do prania Surf Lawenda & Wiosenny Jaśmin, a twoje pranie będzie idealnie czyste i pachnące nawet przy skróconym programie.
 • Upewnij się, że masz zapas środków piorących:
  Wyobraź sobie, że brudne ciuchy leżą już w pralce, i nagle okazuje się, że nie ma już w domu żadnych środków piorących. Frustrujące, prawda? Dlatego trzymaj rękę na pulsie i kupuj ulubiony płyn do prania Surf lubkapsułki Surf, gdy tylko twoje zapasy się kończą.
 • Planuj z wyprzedzeniem:
  Przygotuj harmonogram prania, który odpowiada twoim potrzebom i nawykom, a wkrótce będziesz robić je niemal odruchowo. Wprowadź usprawnienia, takie jak oddzielne kosze na tkaniny kolorowe i delikatne czy kosz na pranie postawiony obok pralki – spośród wielu możliwości wybierz te, które oszczędzą ci najwięcej czasu.
 • Używaj kapsułek 2 w 1:
  Choć wydaje się, że to tylko kilka sekund, czas, jaki oszczędzasz dzięki wielofunkcyjnym kapsułkom, będzie się sumował. Wybierając kapsułki, eliminujesz również konieczność precyzyjnego dozowania i ryzyko rozlania płynu do płukania. Twój ulubiony zapach Surf Tropikalna Lilia i Ylang Ylang jest teraz dostępny w formie wygodnych w użyciu kapsułek, które za każdym razem nadają praniu zniewalającą świeżość.

Od prania wyłącznie pełnych wkładów i stosowania krótszych cykli po korzystanie z kapsułek 2 w 1, nasze porady pomogą zabieganym milenialsom efektywniej zarządzać czasem. Wykorzystując je w praktyce, zaoszczędzisz w ciągu tygodnia sporo czasu, który możesz przeznaczyć na to, co naprawdę lubisz.