przejdź do treści
  1. Strona Główna/
  2. Porady do prania Surf/
  3. Długotrwały zapach i korzyści dla środowiska z Surf
Wskazówki dotyczące prania Jak oddzielić pranie

Długotrwały zapach i korzyści dla środowiska z Surf

Pink background with flowers
Zostań legendą pralni dzięki naszym wskazówkom, jak prawidłowo oddzielić pranie, uzyskać długotrwały zapach oraz pomóc ocalić planetę - i pieniądze!

Jak Prać Ubrania, Aby Uzyskać Długotrwały Efekt

Kluczem do trwałego zapachu ubrań jest stosowanie produktów uwalniających aromaty, które pozwalają włóknom tkaniny wchłonąć rewelacyjny zapach. Właśnie to otrzymujesz dzięki Surf. Nie chodzi tylko o to, jak prać ubrania, ale także o to, jak suszyć ubrania, które utrzymają zapach. Niezwykle istotne jest natychmiastowe wyjęcie prania z pralki i nie przechowywanie ubrań, dopóki nie będą całkowicie suche.

Jak Sortować Pranie, By Chronić Kolory

Wszyscy chcemy, aby nasze białe ubrania pozostały białe, nasze kolory pozostały żywe, a ciemne ubrania nie wyblakły. Ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo rozdzielić pranie, aby osiągnąć poziom pielęgnacji kolorów, na jaki zasługują ubrania. Przeczytaj instrukcje prania na etykietach i odpowiednio oddziel pranie - również według koloru i rodzaju tkaniny - i zawsze odkładaj mocno zabrudzone ubrania na osobny stos. Następnie wybierz jeden z produktów Color Care firmy Surf: utrzymuj żywe kolory dzięki Surf Vibrant Color, spraw, by ciemne ubrania dłużej wyglądały nowiej dzięki Surf Perfect Black i chroń swoje białe ubrania za pomocą detergentu Surf Classic Fresh White.

Wskazówki Dotyczące Eko-Prania

Istnieje wiele ekologicznych wskazówek dotyczących prania, które nie tylko pomogą Ci chronić środowisko, ale także zaoszczędzić trochę gotówki. Naucz się symboli prania na swoim pralce, aby wybrać odpowiedni cykl i temperaturę dla każdego wsadu - zdziwisz się, ile razy możesz obniżyć temperaturę do 30 ° C lub wybrać szybki cykl i nadal uzyskać doskonałe rezultaty. Te szybkie i zimne cykle pomogą również zaoszczędzić wodę, podobnie jak pranie tylko pełnego wsadu. Używaj skoncentrowanych detergentów Surf w butelkach nadających się do recyklingu, a także kapsułek Surf, aby zmniejszyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych.