Skip to content
Clean Soft Towels Coloured

Podstawy prania z Surf

Dowiedz się jak prać ręcznie, właściwie korzystać z ustawień pralki oraz uniknąć wpadek podczas prania.

Przeglądaj wszystkie porady

Podstawy prania z Surf

Oszczędność pieniędzy i czasu są dla nas kluczowe, dlatego wiedza o tym, jak korzystać z cykli prania jest tak ważna. Krótkie cykle w niskich temperaturach pozwolą zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas, a dzięki skoncentrowanym detergentom w płynie Surf nadal będziesz otrzymywać doskonałe wyniki.

Gdy nauczysz się prać ręcznie za pomocą detergentów w płynie Surf, zaoszczędzisz czas i pieniądze, które normalnie przeznaczasz na czyszczenie delikatnych rzeczy przez profesjoinalistów. Zawsze najpierw sprawdź metkę, aby upewnić się, że ubrania nie są prane chemicznie. Następnie napełnij czysty zlew zimną wodą, dodaj niewielką ilość detergentu Surf i namocz pranie przed czyszczeniem i płukaniem.

Unikaj typowych błędów popełnianych przy praniu, jak np. kurczenie się ubrań. Aby temu zapobiec należy przede wszystkim wiedzieć, jaka temperatura zmniejsza odzież. Zawsze czytaj etykietę na temat pielęgnacji i nigdy nie pierz w temperaturze wyższej niż zalecana ani nie susz ubrań w suszarce bębnowej, jeśli nie jest to zalecane.