Skip to content
Long Lasting Fragrance Laundry

Sekret trwałego zapachu


Nic nie może się równać z zapachem świeżo wypranych ubrań, pościeli i ręczników, dlatego wszyscy chcemy, żeby utrzymywał się on jak najdłużej. Wyjątkowa linia produktów Surf pomoże ci uzyskać niezrównaną świeżość wypranych ubrań i zachować ją po włożeniu ich do szafy, dzięki czemu możesz długo rozkoszować się swoim ulubionym zapachem.

Używaj wysokiej jakości produktów gwarantujących trwałość zapachu

 

Twoje pranie nie pachnie świeżo? Jeśli z twoją pralką jest wszystko w porządku, a ubrania, pościel i ręczniki pierzesz regularnie, być może wina leży po stronie środka piorącego.

Sięgnij po proszek do prania Surf z technologią uwalniania zapachu, dzięki której aromat świeżości wnika głęboko we włókna tkanin. Albo wypróbuj płyn do prania Surf Tropikalna Lilia & Ylang Ylang, dzięki któremu twoje pranie będzie wyjątkowo czyste, a w twojej szafie przez długi czas utrzymywać się będzie zniewalający, egzotyczny zapach. Twoje pranie lśnić będzie czystością, a ty możesz przez cały dzień rozkoszować się stopniowo uwalnianym, świeżym zapachem.

Susz poprawnie

 

Za brak trwałości zapachu może odpowiadać nieodpowiednia technika suszenia. Pamiętaj:

 • Po zakończeniu cyklu nie zostawiaj wilgotnego prania przez zbyt długi czas w pralce – w przeciwnym razie zaczną się w nim namnażać bakterie.
 • Bezpośrednio po wypraniu wyjmij odzież lub pościel z pralki i rozwieś do wyschnięcia bądź załaduj do suszarki bębnowej.

 

Co zrobić, żeby tkaniny zachowały przyjemny zapach po włożeniu do szafy

 

Ubrania wyprane z dodatkiem płynu lub proszku Surf z technologią stopniowego uwalniania zapachu? Tak!

Wysuszone od razu po wypraniu? Tak!

Jak więc sprawić, żeby zachowały przyjemny zapach również po włożeniu do szafy?

 • Trwały efekt zagwarantuje ci dodanie do prania płynu Mountain Fresh, który dzięki kompozycji pięciu aromatycznych ziół nadaje tkaninom świeży, wiosenny zapach przywodzący na myśl nagrzaną słońcem łąkę i delikatną, orzeźwiającą bryzę.
 • Nie wkładaj do szafy niczego, co nie jest całkowicie suche – wilgotna pościel lub ubrania nabiorą przykrego, stęchłego zapachu, który szybko przeniknie pozostałą zawartość szafy.
 • Starannie rozwieszaj ubrania – jeśli wysychają zmięte, nie tylko wymagają prasowania, ale też szybko tracą świeży zapach.
 • Pozwól ubraniom oddychać – one również potrzebują nieco przestrzeni!
 • Dbaj o czystość i świeży zapach wnętrza szafy – a jeśli o tym mowa…

 

Jak sprawić, żeby w szafie utrzymywał się przyjemny zapach

 

Staranne rozwieszanie ubrań ma duże znaczenie, ale równie ważne jest miejsce, do którego je chowamy. Wnętrze szaf i szuflad powinno pachnieć świeżością. Taki efekt można uzyskać, na przykład umieszczając w nich waciki nasączone perfumami. Warto też wypróbować inne skuteczne sposoby:

 • Olejki eteryczne – nasącz ulubionym olejkiem waciki lub chusteczki higieniczne i umieść je w rogach szafy.
 • Bibułki lub saszetki zapachowe – aby uzyskać długotrwały efekt, umieść je między złożonymi ubraniami.
 • Drewniane wieszaki zapachowe – idealne rozwiązanie w przypadku odzieży, którą wolisz przechowywać na wieszaku.
 • Kostki mydła owinięte miękkim materiałem – w ten sposób unikniesz bezpośredniego kontaktu mydła z ubraniami.

Zadaj o przyjemny zapach w szufladach

Olejki eteryczne, bibułki i saszetki zapachowe oraz mydło w kostce doskonale sprawdzają się również w przypadku ubrań przechowywanych w szufladach. Podobnie jak odzież na wieszakach, ubrania złożone w stosiki w szufladach też potrzebują przestrzeni. Dlatego w każdej szufladzie pozostaw nieco miejsca, żeby twój ulubiony zapach Surf mógł odpowiednio się rozprzestrzenić.

Dzięki produktom Surf z technologią stopniowego uwalniania zapachu i naszym praktycznym wskazówkom możesz rozkoszować się świeżością ubrań i pościeli aż do kolejnego prania.