Skip to content
Fragrance Perfume Inspiration

Szeroki wachlarz zapachów

Surf znany jest z długotrwałego zapachu prania. Dowiedz się więcej o rodzajach aromatów stosowanych w naszych produktach.

Przeglądaj wszystkie porady

Zapachy do prania stworzone przez ekspertów w dziedzinie perfum

Znajome, owocowe zapachy mogące przynieść uczucie szczęścia. Do tego rodzaju aromatów należą jabłka i gruszki, słodka brzoskwinia i jagody oraz egzotyczne owoce tropikalne.

Kiedy myślisz o cytrusach, myślisz o pomarańczach, cytrynach, grejpfrutach i limonkach. Ich silny zapach i właściwości antyseptyczne sprawiły, że od wieków są popularnym aromatem sotowanym w środkach czyszczących.

Od eukaliptusa przez sosnę po lawendę, te bogate i aromatyczne zapachy są głęboko kojące, ale jednocześnie stymulujące. Lawenda jest używana od wieków do odświeżania tkanin i wspomagania spokojnego snu. Połącz ziołowy, aromatyczny zapach lawendy z kwiatową nutą jaśminu, aby zwiększyć pewność siebie i złagodzić stres.

Zapachy drzewne są również znane jako zapachy orientalne, wśród których znajdują się wanilia, bursztyn i drzewo sandałowe. Surf łączy luksusowy głęboki zapach wanilii z nutami kwiatowymi orchidei i ylang-ylang, nadając lekkości w dotyku.