Skip to content
Girl with bubbles

Poznaj historę detergentów Surf

Poznaj fascynującą historię detergentów do prania Surf od podszewki. Dowiedz się jak powstały nasze produkty oraz jaki jest ich skład.

Przeglądaj artykuły

( 3 items )

Poznaj historię detergentów oraz wartości marki Surf

Surf powstał już w 1952 roku w Anglii i od tego czasu rozszerzył swoją działalność na Europę i inne kontynenty, w tym Azję, Afrykę i Amerykę Południową. Brytyjska marka zawsze miała miejsce w historii prania jako innowator, wydając wiele pionierskich produktów i receptur na przestrzeni lat. Od Surf Automatic w latach 70. XX wieku - specjalnie opracowanej do pralek ładowanych od przodu - po formułę „99 plam” w 2002 roku, marka Surf wyznaczała trendy przez dziesięciolecia.

Surf od lat był pionierem w stosowaniu świeżych receptur i składników proszków do prania. W 1952 r. marka przeszła do historii, wprowadzając proszek do prania białych ubrań bez użycia specjalistycznego środka wybielającego. Następnie w 1986 roku Surf zastosował innowacyjne enzymy w swoich detergentach, aby osiągnąć doskonałe wyniki w cyklach o niższej temperaturze i praniu kolorów. W 2007 roku Surf opracował produkty uwalniające zapachy, dodając olejki eteryczne do listy składników, czerpiąc inspirację z natury i rosnącego trendu aromaterapii.

Surf wierzy w zapewnianie doskonałego zapachu i czyszczenia w atrakcyjnej cenie. Jednocześnie marka pomaga dbać o środowisko dzięki ekologicznym produktom, zrównoważonym opakowaniom i zaangażowaniu w plan Cleaner Planet. Zatwierdzona przez Good Housekeeping Institute seria proszków, płynów i kapsułek będzie w dalszym ciągu opierać się na filarach marki: mocy czyszczącej, zapachu i stosunku jakości do ceny.